Mes siuvame  marškinius iš įvairiausių audinių – nuo aukščiausios klasės prabangiųjų itališkų ir išmaniųjų austriškų iki puikios kokybės, nors ir ekonominės klasės, turkiškų, lenkiškų ar olandiškų audinių. Kruopščiai atrinkti audiniai ir mūsų meistrų patirtis duoda puikų rezultatą – marškiniai dar niekada nebuvo taip arti tobulumo ir dar niekada taip neatitiko standartų, kurių reikalauja šiuolaikiškas klientas.

Getzner audiniai

Marškinius siuvame iš Austrijos bendrovės „Getzner Textil AG“ audinių – šios bendrovės gaminiais pasitiki daug dizainerių ir kompanijų visame pasaulyje. Iš jų audinių siuva tokie mados namai kaip „Bugatti“, „Kenzo“, „Brioni“, „Ted Baker“,  dizaineriai Karl Lagerfeld, Guido Maria Kretschmer ir daugelis kitų. „Getzner“ sukūrė unikaliomis savybėmis pasižyminčius marškiniams skirtus inovatyvius audinius. Jie labai malonūs dėvėti, itin pralaidūs orui, nesiraukšlėja dėvimi, beveik nesitraukia ir neblunka. Naudojame ir „Getzner“ gaminamus audinius „Dry and Fly“. Tai visiškai naujos kartos audiniai, kurių praktiškai nebereikia lyginti. Mes jau aplenkėme laiką! Tai tiesa – jau dabar siuvame iš 2018 m. vasaros kolekcijos audinių.

Albini audiniai

Taip pat labai džiaugiamės, kad galime siūti iš Italijos bendrovės  „Albini“ audinių. „Allbini“ – didžiausias Europos marškinių audinio gamintojas, o kartu tai jau penktos kartos valdomas šeimos verslas. Šiems audiniams būdinga ne tik autentiška Italijoje pagaminto produkto kokybė, bet ir tai, kad jie sukurti remiantis inovatyvių mokslinių tyrimų rezultatais. Bendrovė griežtai kontroliuoja audinio kūrimo etapus ir kiekviename jų įžvelgia galimybę tobulinti produktą ir kurti naujoves, o tai jai tikrai sekasi. „Albini“ siūlo įvairiausiai apdorotus audinius marškiniams – minkštus ir švelnius, išdirbtus iki šilko pojūčio, grubesnius, ryškesnės faktūros, nesiglamžančius ar netgi tamprius 100 % medvilnės audinius be poliamido (šis laikui bėgant audinyje suyra). Siuvame tiek iš „Albini“, tiek iš „Thomas Mason“ prekinio ženklo audinių.