„Dešimtas Teksas“ – jau trečią dešimtmetį veikianti profesionali vyriškų marškinių siuvimo įmonė. Visi įmonės techniniai, fiziniai ir protiniai resursai yra sutelkti ir nukreipti į vieną pagrindinį tikslą – kokybiškų marškinių siuvimą iš itin aukštos kokybės medžiagų. Per mėnesį įmonė pasiuva iki poros tūkstančių marškinių.
Neseniai atidarėme naują parduotuvę tarp Vilniaus ir Kauno, 256-257-jame autostrados kilometre netoli Elektrėnų, kitoje kartodromo pusėje. Ir žinoma, kaip ir pačioje mūsų veiklos pradžioje, galite mus rasti Gariūnų turgavietėje. Maloniai siūlome ir saugiai apsipirkti mūsų internetinėje parduotuvėje.

Mes teikiame išskirtinę Lietuvoje  savo siūtų marškinių pataisymo paslaugą. Mielai imamės ir individualaus siuvimo užsakymų. Klientas pas mus gali išsirinkti tiek marškinių modelį, tiek audinį iš gamintojų katalogo. Mes džiaugiamės ne tik savo meistrų darbo kokybe, bet ir klientams siūlomu didžiuliu audinių pasirinkimu.

Siuvame iš įvairiausių audinių – nuo aukščiausios klasės prabangiųjų itališkų ir išmaniųjų austriškų iki puikios kokybės, nors ir ekonominės klasės, turkiškų, lenkiškų ar olandiškų audinių.

Be marškinių dar prekiaujame kaklaraiščiais, peteliškėmis ir kitais aksesuarais vyrams – sąsagomis, kaklaraiščių segtukais, petnešomis. Siūlome itin plačią kaklaraiščių spalvų ir raštų gamą.

Taip pat iš savo ar klientų audinių siuvame vyriškus marškinius ir moteriškas palaidines įmonėms, įstaigoms, mokykloms ir organizacijoms. Mūsų siūtus marškinius dėvi tokie kolektyvai kaip  „Senukai“, „Kautra“, „Topo centras“, „Elektromarkt“ „Regitra“, „Avitela“ ir kiti.

Branginame savo klientus ir džiaugiamės, kad jie mumis pasitiki.