Prekių krepšelis tuščias
0 Lt
:

Taisyklės

Kaip pirkti iš UAB "Dešimtas Teksas" e-parduotuvės?

 1. Pagal prekių kategoriją pasirinkite norimą prekę.
 2. Pasirinkite norimos prekės spalvą, dydį ar kitus parametrus ir spauskite „įdėti į krepšelį“.
 3. Jei dar nesate užsiregistravęs mūsų sistemoje, užsiregistruokite ir suveskite reikalingus savo duomenis arba prisijunkite savo  jau užregistruotu vartotojo vardu ir slaptažodžiu.
 4. Įvedęs duomenis patikrinkite užsakymą ir jį patvirtinkite.
 5. Atlikite mokėjimą pasinaudojus el. bankininkyste - banko pavedimu arba prekės atsiėmimo vietoje nurodytu adresu.

 

Apmokėjimas
Kainos UAB "Dešimtas teksas" e-parduotuvėje yra nurodomos eurais (Eur) su visais mokesčiais. Prie kainos taip pat priskaičiuojamas prekės pristatymo mokestis.

Už prekes ir jų pristatymą sumoka klientas į nurodytą banko sąskaitą, pasinaudodamas el. bankininkyste, banko pavedimu, arba prekės atsiėmimo vietoje nurodytu adresu.

 

Pirkėjų duomenys ir konfidencialumas

Vartotojas privalo pateikti teisingus asmeninius ir kontaktinius duomenis reikalingus prekių pristatymui. UAB "Dešimtas teksas" neatsako už nesklandumus, kilusius dėl neteisingai nurodytų vartotojo duomenų.
Visi vartotojo pateikti duomenys yra konfidencialūs. Puslapio administracija jais naudosis tik tiek, kiek reikia užsakymų atlikimui ir prekių pristatymui.

 

Prekių pristatymas
Prekės pristatomos kurjerio (prieš tai kurjeriui susisiekus su Jumis Jūsų nurodytu tel. nr.) Jūsų nurodytu adresu Lietuvoje per 4-5 d.d., užsienio valstybėse per 14 d.d. po gauto apmokėjimo per el. bankininkystę, banko pavedimu.

Per 3 d.d. galite prekes pasiimti pats, mūsų parduotuvėje adresu Gedimino pr. 43, Vilnius, nurodant tai užsakymo pristatymo  informacijos laukelyje.
Prekių pristatymo kainos:

 1. Atsiimant prekę mūsų parduotuvėje adresu Gedimino pr. 43, Vilniuje – 0 Eur,
 2. Pristatymas per kurjerį Jums patogiu laiku – 3,23 Eur. (perkant iki trijų vienetų). Užsakant papildomai, didesnį kiekį, pristatymas kainuoja 5 Eur. Užsakant prekių už 100 Eur, pristatymas nemokamas. Prekių pristatymo kaina į užsienio valstybes - 10 Eur.

 

Prekių grąžinimas

 1. Prekes galite grąžinti per 14 dienų nuo jų pristatymo datos.
 2. Grąžinant prekes, pristatymo išlaidos nėra grąžinamos. Šias išlaidas UAB "Dešimtas teksas" padengia tik tuo atveju, jeigu prekė yra su gamintojo defektu.
 3. Grąžinamų prekių pristatymo išlaidas apmoka pirkėjas. Šias išlaidas UAB "Dešimtas teksas" padengia tik tuo atveju, jeigu prekė yra su gamintojo defektu. 
 4. Grąžinamos prekės turi būti su originaliomis etiketėmis, nedėvėtos, nesugadintos ir nesuteptos.
 5. Grąžinimas priimamas tik registruotu paštu.
 6. Prekių grąžinimo atveju sumokėta suma už prekes grąžinama ne vėliau kaip per 5 d.d. nuo susitarimo dėl pinigų grąžinimo ir prekių gavimo dienos.
 7. Norint grąžinti prekes, prašome prieš tai mus informuoti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., nes kiekvienas atvejis sprendžiamas individualiai.